گل‌محمدی: گیم سختی‌مقابل نساجی داریم/ به بازیکنانم اعتقاد زیادی دارم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، یحیی گل محمدی درون گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو، درون خصوص گیم‌ فردا (جمعه) تیمش مقابل تیم نساجی مازندران اظهار داشت: ابتدا باید به محمد آبشک بازیکن خوب تیم نساجی که پدرش را از دست داده تسلیت بگویم و امیدوارم خداوند به وی و خانواده اش درون این غم بزرگ صبر دهد. همانصورت که قبلا هم عنوان کرده بودم ما تا آخر لیگ چند فینال با اهمیت و دشوار را درون پیش داریم ولی با شناختی که از بازیکنانم دارم می‌دانم که آنها ازبرای کارهای دشوار ساخته شده‌اند.

وی ادامه داد: درون فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. لیگ برتر هجدهم نیز به دلیل شرایط ویژه تیم های بالای جدول فکر می‌کنم تا لحظه آخر از جذابیت ویژه ای برخوردار باشد. من به بازیکنانم اعتقاد زیادی دارم و می دانم که آنها چه زحمتی درون طول فصل کشیده‌اند.

گل محمدی افزود: گیم درون قائمشهر آن هم مقابل هواداران تیمی که ورزشگاه را پر می‌کنند واقعا کار دشوار و جذابی هست و می‌دانم که آنها چقدر پرشور هستند و دوست دارم تا آنها را زودتر ببینم. گواه این موضوع نیز شکست ناپذیری تیم نساجی درون خانه خود بوده هست. تیم نساجی گیم های خوبی را تا به حال انجام داده و مربی کار بلدی مثل مجید جلالی را بالای سر خود دارد و این می تواند کار را ازبرای ما دشوار کند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو درون خصوص شرایط تیمش خاطرنشان  کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم هر چند که شرایط سفرمان به قائمشهر بسیار عجیب بود و چندین دفعه این پرواز لغو شد، ولی پس از ۶ ساعت تاخیر به هر شکلی که بود به قائمشهر رسیدیم.

وی افزود: امیدوارم درون گیم فردا بازیکنانم تمرکز کافی داشته باشند و بتوانیم ۳ امتیاز حساس این مسابقه را کسب کنیم. کسب پیروزی هدف اصلی تیم ما می باشد و ازبرای به دست آوردن آن تلاش می کنیم تا درون جدول شرایط بهتری پیدا کنیم .

گل محمدی درون باره وضعیت مصدومین و محرومین تیمش نیز گفت: متاسفانه حسین مرادمند به دلیل دریافت کارت زرد درون گیم قبلی ، مقابل نساجی ما را همراهی نخواهد کرد ولی محروم دیگری نداریم و بدون بازیکن مصدوم مقابل نساجی حاضر می‌شویم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *