کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان| فیروزپور و عبداللهی فینالیست شدند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل  از رابطه ها عمومی فدراسیون کشتی، رقابت هابت های میان المللی کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه از ظهر امروز پنج شنبه و با برگزاری مسابقات چهار وزن نخست درون شهر آنتالیا ترکیه شروع شد که درون آخر دیدارهای مقدماتی محمدصادق فیروزپور و علیرضا عبدالهی درون اوزان ۷۰ و ۹۲ کیلوگرم به ملاقات فنیال مسیر یافتند.

نتایج سه نماینده کشورمان درون مسابقات چهار وزن نخست به شرح زیر هست:

درون وزن ۶۱ کیلوگرم مهدی شیرازی درون دور نخست کادیرجان از قرقیزستان را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست داد ولی درون دور پس مقابل حریف ترک خود درون یک کشتی نزدیک با نتیجه ۶ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به شکست حریفش درون مرحله نیمه نهایی، شیرازی از دور رقابت ها کنار رفت.

درون وزن ۷۰ کیلوگرم محمدصادق فیروزپور درون دور بیلال آکبی از ترکیه را با نتیجه ۷ بر ۶ مغلوب کرد وی درون درون دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر آتای مامعلی از قرقیزستان را شکست داد و درون دور سوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت و راهی ملاقات فینال شد.

درون وزن ۹۲ کیلوگرم علیرضا عبداللهی درون دو دور گئورگی چانکسلانی از گرجستان و کشتی گیری از ترکیه را با نتایج ۱۰ بر صفر و ۱۴ بر ۲ مغلوب کرد و راهی ملاقات فینال شد.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق فردا (جمعه) برگزار می شود. رقابت های اوزان ۶۵، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم فردا و شنبه و رقابت های اوزان ۵۷، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم نیز روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *