کافه کتاب آفتاب مشهد رفع پلمب شد

به گفته خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کافه کتاب آفتاب درون مشهد که سه روز پیش پلمب شده بود، از سوی پلیس اماکن مشهد بازگشایی شد. 

بر اساس این گفته چند روزی بود که بر اساس فعالیت بدون مجوز بخشی از کافه کتاب، این کافه درون مشهد از سوی پلیس اماکن پلمب شده بود، ولی پس از انعکاس موضوع درون رسانه‌های رسمی و غیررسمی، پلمب این مرکز عرضه کتاب و نشست‌ها و جلسات فرهنگی از سوی پلیس گشوده شد.

به گفته عابس قدسی، مدیر این مرکز فرهنگی، قرار هست جلسات حضوری با مسئولان مرتبط درون اتحادیه مربوطه و اتاق اصناف مشهد برگزار و فرایند لازم ازبرای اخذ مجوزهای صنفی به زودی طی شود.

 درون این رابطه گفتنی هست مشکلاتی درون زمینه تداخل صنفی وجود داشته که برطرف شده البته قرار هست نشست‌های ویژه با اتحادیه کتابفروشان و کافی شاپ‌ها گذاشته شود تا این مشکلات برطرف شود. مسأله پلمب این مرکز فرهنگی کاملاً صنفی بوده و قانون صراحت دارد که فعالیت هر صنف منوط به داشتن پروانه کسب هست.

بیش‌تر بخوانید

فارس، پیش از این درون گفت‌وگو با عابس قدسی [اینجا بخوانید] موضوع تعطیلی کافه کتاب آفتاب مشهد را مورد تحقیق قرار داده بود. همچنین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد درون این باره با خبرنگار فارس درون خراسان رضوی [اینجا بخوانید] به گفت‌وگو نشسته بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *