کاظمی: درصورتیکه نساجی شرایط بدی دارد به چه دلیل مانده‌اید؟/ شاید آقایان توقع داشتند پس از گیم‌های ضعیف پاداش بگیرند!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از رابطه ها عمومی باشگاه نساجی مازندران، محمد کاظمی اظهار داشت: به دلیل سال‌ها فعالیت رسانه‌ای همواره تلاش کردم حرمت اهالی رسانه را حفظ کرده، چراکه حرمت آنان را حرمت خودم می‌دانم، ولی به‌نظر می‌رسد هدف و رویه بعضی از رسانه‌ها تنها درج مطالب سفارشی و به‌دور از واقعیت هست، به همین دلیل مجبوریم برخلاف میل باطنی‌ از این دست رسانه‌ها شکایت کنیم.

وی افزود: روز گذشته مطلبی درون بعضی رسانه‌ها درج شد که مصداق بارز دروغ‌گویی، فرافکنی و تشویش اذهان عمومی بود و چون چندمین دفعه هست که شاهد درج چنین مطالبی از سوی بعضی سایت‌ها هستیم، درون نخستین فرصت، ازبرای احقاق حقوق‌مان از طریق دادگاه فرهنگ و رسانه این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا معلوم شود چه کسی پشت این اخبار دروغ و کذب قرار دارد؟ هر چند گاهاً بعضی از همکاران رسانه‌ای‌مان خودسرانه و با سوءاستفاده از حجم کار، بدون اطلاع مدیران آن رسانه دست به چنین اقداماتی می‌زنند.

قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: اطمینان داریم یکی از افراد تیم این اخبار کذب را درون اختیار این رسانه قرار می‌دهد و درصورتیکه تاکنون هم سکوت کردیم به این دلیل بود که جو تیم آشفته نشود، ولی به‌نظر می‌رسد دوستان قصد ندارند از کارهای غیراخلاقی که از گیم مقابل استقلال شروع کردند، دست بردارند و همه هدف‌شان قرار دادن مردم مقابل باشگاه و به‌خصوص مالک آن هست. به همین دلیل طی صحبتی که با آقای صنیعی‌فر یکی از مالکان و رئیس هیئت مدیره باشگاه داشتم، حتماً از طریق واحد حقوقی باشگاه این مسئله ریشه‌دار را پیگیری می‌کنیم تا مردم بفهمند پشت این گیم کثیف چه کسانی هستند.

کاظمی درخصوص جریمه بازیکنان نیز بیان کرد: به‌دنبال گیم ضعیف مقابل استقلال خوزستان و متعاقب آن شکست خانگی مقابل تیم ۱۰ نفره صنعت‌نفت آبادان، هیئت مدیره باشگاه تصمیم گرفت اعضای کادر فنی را ۱۰ درصد و بازیکنان را ۵ درصد جریمه کند و این مسئله را طی یک نامه مکتوب به سرپرست تیم ابلاغ کرده و خواستار شدیم ازبرای جلوگیری از حواشی، این موضوع رسانه‌ای نشود، ولی درون کمال تعجب روز گذشته و درون آستانه گیم با سپیدرود دیدیم درون رسانه‌ها به دروغ از جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان نوشته‌اند! پرداخت پاداش یا جریمه درون همه باشگاه‌ها رسم هست و نمی‌دانم زمانی که آقایان پس از کسب پیروزی پاداش می‌گیرند، خیلی خوب هست ولی زمانی بحث جریمه پیش می‌آید بعضی درصدد هستند جو تیم را بهم بریزند! شاید آقایان توقع داشتند پس از این دو گیم ضعیف که شانس صعود به رده‌های هفتم، هشتم جدول را از تیم گرفت، پاداش هم بگیرند؟!

قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران درخصوص مسافرت تیم با اتوبوس به رشت گفت: اولاً ما قرار هست به رشت برویم نه آبادان که دوستان این همه جار و جنجال مسیر انداختند! من نمی‌دانم این دوستان درون تیم‌های دیگر هم که فعالیت داشتند همه سفرهای‌شان با هواپیما بود؟ پیش نیامده با اتوبوس مثلاً به اصفهان یا همین رشت بروند؟ من با توجه به رسانه‌ای بودنم درصورتیکه نگویم صددرصد ولی هفتاد درصد از اوضاع و احوال تیم‌ها باخبرم و می‌دانم چه اتفاقاتی درون جاهای دیگر می‌افتد، پیشنهاد ما این بود که صبح جمعه تیم با اتوبوس راهی رشت شده و بعدازظهر یک تمرین سبک درون آنجا برگزار کند و صبح شنبه هم یک عرق‌گیری درون دستور کار داشته و ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه دقیقه به مصاف سپیدرود برود، ولی دوستان اصرار داشتند با هواپیما بروند که ما هم ازبرای جلوگیری از بهانه‌جویی و حرف و حدیث بلیط هواپیما گرفتیم تا تیم با پرواز راهی رشت شود، ازبرای هتل هم باید عرض کنم هتل کادوس را رزرو کردیم که فکر می‌کنم بهترین هتل استان گیلان باشد و درصورتیکه آقایان هتل بهتری سراغ دارند معرفی کنند تا جلوی این بهانه‌جویی را هم بگیریم و جالب اینکه این حواشی پس از اوکی شدن پرواز و هتل رقم خورده هست!

کاظمی درون آخر گفت: از ابتدای فصل تلاش کردیم بهترین امکانات را ازبرای تیم فراهم کنیم، درون نیم‌فصل اول کمترین مشکل را داشتیم و درصورتیکه هم مشکلاتی وجود داشت، این همه جار و جنجال و مصاحبه علیه باشگاه را شاهد نبودیم ولی درون نیم‌فصل دوم که مشکلات ما به حداقل رسیده بود و ایده‌آل‌ترین شرایط را سپری می‌کردیم، روزی نبود که بعضی آقایان تیم را به حاشیه نبرند! واقعاً به چه دلیل کسی از این آقایان نمی‌پرسد درصورتیکه امکانات نساجی خوب نیست و شرایط این‌قدر بد هست، به چه دلیل مانده‌اید؟ و به چه دلیل اصرار دارید قراردادتان را ازبرای فصل آینده تمدید کنید؟

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *