کاشانی: با برانکو دوست هستم/ باید به سمت باشگاه شدن حرکت کنیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، جعفر کاشانی پس از نشست امروز (جمعه) هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درون گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: هیئت مدیره به صورت مرتب درون حال پیگیری مسائل هست و ازبرای انجام سریع‌تر کارها، جلسات پی‌درپی داشته‌ایم. درون قسمت مدیریتی باشگاه، تلاش‌ها و ایده‌های خوبی را می‌بینم که با وقت کافی، به یاری خدا و با همراهی هواداران عام و خاص به نتیجه خواهد رسید. چشم‌انداز روشنی داریم و البته باز هم می‌گویم ازبرای حل قطعی مسائل، باید به سمت باشگاه شدن حرکت کنیم.

وی درمورد حضور برانکو ایوانکوویچ درون جلسه و هدیه‌ای که به وی داد، تصریح کرد: ما قدیمی‌ها عادت داشتیم که از این هدایا به دوستان خودمان بدهیم. ما هم که با یکدیگر دوست هستیم. درمورد حضور وی هم احتیاج بود تا درمورد مسائل تیم، به ویژه برنامه‌ها و گیم‌های آینده از نزدیک صحبت و تبادل نظر داشته باشیم. همچنین صحبت‌هایی درمورد برنامه‌های مالی باشگاه درون حوزه تیم و خودش مطرح شد تا درون جریان کار باشد.

 

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درمورد پیش‌بینی خود ازبرای روزهای آینده گفت: مشکلات با همکاری‌ها و تلاش‌های زیاد کمتر می شود و پرسپولیس هم با حمایت هوادارانش، به سمت قهرمانی حرکت می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *