واگذاری مدیریت یک تماشاخانه خصوصی به هادی حجازی‌فر

به گفته خبرنگار تئاتر خبرگزاری فارس، مدیر تماشاخانه خصوصی باران از تعطیلی این تماشاخانه خبر داد و گفت: به دلیل مشکلات عدیده‌ای که داشتیم تصمیم گرفتم مدیریت تماشاخانه را واگذار کنم.

خیام وقار کاشانی مدیر تماشاخانه خصوصی باران درون گفت وگو با خبرنگار تیاتر فارس عنوان کرد: بخشی از مشکلات ما درون تامین خرج‌ها و مسایل اقتصادی تماشاخانه برمیگردد و بخشی هم به مسایل نظارتی ازبرای گروه‌های نمایشی.

وی درون ادامه افزود: واقعیت این هست که دیگر خسته شده‌ام و مدتی می‌خواهم استراحت کنم تا فعالیت جدیدی را درون عرصه تیاتر شروع کنم.‌

کاشانی با بیان اینکه مدیریت تماشاخانه باران به هادی حجازی‌فر کارگردان و بازیگر سینما و تیاتر منتقل شده هست، گفت: ما تا فردا درون تماشاخانه فعالیت خواهیم کرد و طی قرار داد از شنبه مدیریت و حق و حقوق تماشاخانه منتقل می شود.

وی درون ادامه تاکید کرد: گویا قرار هست تماشاخانه باران یک ماه ازبرای تعمیرات و بازسازی تعطیل شود و پس از آن فعالیت خود را با مدیریت تازه شروع کند.

کاشانی درون ادامه افزود: درون حال حاضر به دلیل سیاست‌های حاکم بر عرصه نمایش و شرایط کار فرهنگی کار کردن ازبرای تماشاخانه‌ها دشوار شده به همین دلایل هم تصمیم گرفتم کار تماشاخانه را واگذار کنم. خدا را شکر میکنم که همچنان تماشاخانه سرپا خواهد ماند.

وی درون جواب به این سوال که چه تصمیمی ازبرای آینده کاری خود دارد، گفت: فعلا تصمیم دارم مدتی استراحت کنم فکرهای بزرگی ازبرای خودم دارم که بعدا مطرح میکنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *