ناظم‌الشریعه: مجبور بودیم اردوی‌مان را برگزار کنیم/ جواب نجفی را نمی‌دهم چون حرفش فنی نیست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

محمد ناظم‌الشریعه درون گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درمورد نخستین اردوی تیم ملی فوتسال اظهار داشت: بچه‌ها مدتی از تمرینات دور بودند و همین شرایط را دشوار کرده بود، ولی ما مجبور بودیم بچه‌ها را کنار هم جمع و برنامه‌های‌مان را مرور کنیم. درون هر صورت بچه‌ها شاید از لحاظ بدنی شرایط مناسبی نداشتند، ولی تمام تلاش خود را کردند و این نشان می‌دهد درون حال پیشرفت هستند.

وی افزود: ازبرای تمام اردوهای‌مان برنامه داریم. مگر کلاً درون طول سال چند اردو داریم که یکی از آنها را هم هدر دهیم. ازبرای همه روزهای‌مان برنامه داریم و تا روز اعزام به جام جهانی هم برنامه‌ریزی کرده و این برنامه را به کمیته فوتسال نیز داده‌ایم.

سرمربی تیم ملی فوتسال درون خصوص صحبت‌های نجفی مدیرعامل باشگاه مس سونگون علیه وی درون مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال و بی‌دلیل خواندن اردوی تیم ملی فوتسال اظهار داشت: تنها یک نفر هست که این حرف‌ها را می‌زند که جواب وی را هم نمی‌دهم، چون حرفش اصلاً فنی نیست و ازبرای خودش حرفی زده هست. تا الان دیده‌اید من بد کسی را بگویم؟ کسی که فنی باشد همه چیز را متوجه می‌شود. این آقا گفته من هر وقت دلم بخواهد اردو می‌گذارم، مگر دلبخواهی هست؟ همکاران من که درون لیگ حضور دارند متوجه می‌شوند من چه می‌گویم، چون این بحث‌ها کاملاً فنی هست. ضمن اینکه تمام برنامه‌های ما هم با سازمان لیگ هماهنگ هست.

ناظم‌الشریعه درون جواب به این سوال که آیا ازبرای تماشای مسابقات زیر ۲۰ سال آسیا به تبریز مسافرت خواهد کرد یا خیر؟ گفت: تلاش می‌کنم گیم با افغانستان را از نزدیک ببینم. بیشتر هم ازبرای دیدن بازیکنان به تبریز می‌روم تا هم عملکرد تیم ایران را ببینم و هم پیشرفت سایر کشورها را زیر نظر بگیرم، چون این بازیکنان همه آینده فوتسال هستند. با دو هدف به تبریز می‌روم، اول اینکه شرایط بچه‌های خودمان را ببینم، پس هم عملکرد تیم‌های دیگر را بسنجم. باید تحقیق کنیم کشورهای دیگر چطور رو به جلو حرکت می‌کنند و استراتژی آنها ازبرای آینده چیست.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *