مهدی شیری: شیرین‌ترین لحظه فوتبالی‌ام رقم خورد/ هت‌تریک قهرمانی شخصیت بالای پرسپولیس را نشان داد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس درون نیم فصل دوم چند بازیکن به لیست خود اضافه کرد که مهدی شیری یکی از این نفرات بود. وی خیلی سریع به بازیکن ثابت برانکو تبدیل شد و درون آخر هم توانست به نخستین قهرمانی خود درون لیگ برتر با پیراهن سرخ دست یابد. گفت‌و‌گویی با شماره  ۱۷ پرسپولیس داشتیم که ماحصل آن را می خوانید:

* تسنیم: قهرمانی شیرینی را کسب کردید، راجع به آن صحبت کن.
این قهرمانی خیلی دشوار به دست آمد و باید به همه بازیکنان تیم خسته نباشید گفت که درون گیم‌های سنگین و فشرده همه توان خود را با وجود خستگی و مصدومیت‌هایی که داشتند،گذاشتند تا نتیجه لازم را بگیریم. خدا را صد هزار مرتبه شکر که نتیجه تلاش‌ها با قهرمانی توأم شد و خستگی‌مان به نوعی درون رفت.

* تسنیم: درون هفته‌های پایانی نتیجه خوبی نگرفتید و این مسئله سبب شد هواداران نگران شوند که مبادا قهرمانی را از دست بدهید. دلیل افت‌تان چه بود؟
نه این طور نبود که دچار افت شویم. فشردگی گیم‌ها سبب شده بود بازیکنان اکثراً دچار مصدومیت شوند و از طرفی بدن‌ها نیز تحلیل رفته بود. این مسئله درون فوتبال طبیعی هست ولی خوشبختانه تیم ما به خاطر شخصیت بالایی که دارد توانست مسیر خودش را ادامه داده و به سومین قهرمانی پی درون پی خود رسیده تا هم هت تریک کند.

* تسنیم: درون شرایط موجود توان لازم ازبرای قهرمانی درون جام حذفی را دارید؟
طبیعتاً شرایط دشوار هست ولی ما از همین امروز تمرکزمان را روی گیم با السد و پس از آن سپاهان گذاشته این و می‌خواهیم درون جام حذفی قهرمان شویم.

* تسنیم: به نظرت به چه دلیل قهرمان لیگ ایران و فینالیست آسیا نباید از گروه خود درون مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کند؟
لیگ قهرمانان شرایط خاص خودش را دارد و ما هم درون این مسابقات عملکرد خوبی داشتیم ولی ۶ امتیاز مسلم را داوران از ما گرفتند. دو گل آفساید دریافت کردیم و گیم آخرمان هم پنالتی مسلم‌مان گرفته نشد. انشاءلله فصل آینده درون این مسابقات درخشان ظاهر خواهیم شد.

* تسنیم: فکر کنم مهدی شیری بهترین دوران فوتبالش را درون همین چند ماه درون پرسپولیس سپری کرد، همین طور هست؟
بله همین طور هست. شیرین‌ترین لحظه فوتبالی من موقع قهرمانی پرسپولیس رقم خورد. خدا را شکر که توانستم درون تیم جدیدم بازیکن مثمرثمری باشم و تلاش می‌کنم گیم‌های بهتری را ازبرای پرسپولیس انجام داده و درون آخر به پیراهن تیم ملی برسم.

* پرسپولیس آن تیمی بود که از بیرون تصورش را می‌کردی؟
صد درصد. پرسپولیس واقعاً از هر نظر تیم بزرگی هست و هواداران خیلی خوبی هم دارد. از طرفی کادر فنی داریم که آرزوی هر بازیکنی هست که با آنها کار کند. خداراشکر که لایق پوشیدن پیراهن پرسپولیس بودم و تلاش می‌کنم عملکردم درون این تیم روز به روز بهتر شود و انتظارات را برآورده سازم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *