مازندران| جلالی: آینده ازبرای بازیکنان نجیب و مخلص نساجی هست/ داوری مشکلی نداشت- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از مازندران، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پدیده شهر خودرو اظهار داشت: یک گیم بزرگ را پشت سر گذاشتیم، مقابل تیمی که روز گذشته هم گفتم که به زعم من بهترین فوتبال را درون لیگ گیم می‌کند. آنها خیلی راحت همدیگر را درون زمین استفاده کردن می‌کردند. با این حال ما درون طول هفته تمرینات خوبی داشتیم و عملکرد بچه‌ها را دیدید.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درون ادامه افزود: درون نیمه دوم توپ دست بازیکنان پدیده بود، ولی ما موقعیتی به آنها ندادیم. این نشان می‌دهد که آینده درون اختیار این تیم هست. بچه‌های ما بسیار مخلص و نجیب هستند. من تیم و بازیکن زیاد داشته‌ام، ولی به این بازیکنان علاقه شدیدی دارم. از هواداران‌مان هم تشکر می‌کنم که از ما حمایت کردند و این برد را تقدیم به آنها می‌کنم. داوری هم عملکرد خوبی داشت و مشکلی خاصی نبود.

وی درون واکنش به این مسئله که به نظر می‌رسد مهاجمان تیمش درون زدن ضربه آخر مشکل دارند، گفت:‌ قدر مسلم، ما یک تیم جامع‌الشرایط نیستیم. زمانی با این تیم کار می‌کنیم، باید اولویت را به چیزی بدهیم و درون چیزی دیگر هم دست داشته باشیم. اولویت فعلی ما این هست که حریف به صورت کامل درون کنترل ما باشد. شما می‌دانید آن سه بازیکنی که درون خط هجوم بودند، درون این کار انرژی زیادی گذاشتند. شاید ازبرای زدن ضربه آخر انرژی زیادی بخواهند. این تاکتیک من هست و شما باید این را قبول کنید و اجتناب‌ناپذیر هست. به نظرم امروز دافه نزدیک ۱۲ کلیومتر دوید. مهدی نظری و سایر بازیکنان هم همین‌طور. آنها دوندگی بالایی درون زمین داشتند.

جلالی درون واکنش به این مسئله که آیا داوری مشکلی نداشت و اینکه شوتی که نظری زده بود و به دست مدافع پدیده برخورد کرد، خطای هند بوده هست یا نه، گفت: من متوجه نشدم، ولی داوری مشکل خاصی نداشت.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *