لیگ دسته اول فوتبال| آزمون نخست پاشازاده درون خانه صدرنشین درون روز دربی مسی‌- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ لیگ دسته اول فوتبال امروز (شنبه) با هفت ملاقات درون حالی هفته بیست‌و‌هشتم خود را پشت سر خواهد گذاشت که درون این هفته تیم‌های فجرسپاسی شیراز و نود ارومیه استراحت می‌کنند.

درون حساس‌ترین ملاقات این هفته، گل‌گهر سیرجانِ صدرنشین درون خانه خود میزبان سرخپوشان پاکدشت رده سومی خواهد بود. شاگردان بگوویچ با وجود صدرنشینی درون هفته‌های گذشته، شش هفته هست که نتوانسته‌اند مقابل حریفان خود به پیروزی برسند و جایگاه‌شان درون صدر جدول متزلزل شده هست. سیرجانی‌های ۴۳ امتیازی که الان با وجود یک گیم کمتر، شاهین شهرداری بوشهر را درون یک‌قدمی خود می‌بینند درون صورت از دست دادن امتیاز درون این ملاقات امکان دارد صدرنشینی خود را هم پس از هفته‌ها از دست بدهند.

درون سوی مقابل هم سرخپوشان پاکدشت پس از تغییر و تحولات هفته‌ گذشته و برکناری محمود فکری،‌ الان مهدی پاشازاده را روی نیمکت خود می‌بیند. پاکدشتی‌ها که نخستین گیم خود را با هدایت پاشازاده تجربه می‌کنند، درون صورت برتری درون این ملاقات می‌توانند فاصله شش امتیازی خود با صدر جدول را به سه امتیاز کاهش دهند و به هفته‌های آینده امیدوار باشند تا سهمیه صعود به لیگ برتر را کسب کنند.

 

دیگر ملاقات با اهمیت هفته بیست‌و‌هشتم دربی مسی‌ها درون کرمان خواهد بود. مس کرمان که با ۳۸ امتیاز درون تعقیب تیم‌های بالانشین جدول هست، درون حالی به مصاف همنام رفسنجانی خود می‌رود که این تیم درون سه گیم گذشته خود به دو پیروزی و یک تساوی رسیده و تا رده یازدهم جدول نیز صعود کرده هست. مس کرمان که پس از جدایی دست‌نشان درون چند گیم گذشته با هدایت فرزاد حسین‌خانی به میدان رفته، درون صورت کسب سه امتیاز این گیم ضمن صعود به رده سوم، فاصله خود را نیز با صدر جدول کاهش خواهد داد.

شاهین شهرداری بوشهر، دیگر تیم مدعی و بالانشین جدول نیز درون این هفته به مصاف کارون اروند انتهای جدولی خواهند رفت. ویسی و تیمش که الان به یک‌ امتیازی صدر رسیده‌اند، منتظر لغزش گل‌گهر هستند تا پس از هفته‌ها دوباره به صدر جدول بازگردند.

برنامه گیم‌های هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر به شرح زیر هست:

شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ ساعت ۱۵

* مس کرمان – مس رفسنجان
داوران: مرتضی منصوریان، یوسف مغروری، پوریا زحمتی و محمد ممتاز
ناظر: فریدون اصفهانیان

* بادران تهران – شهرداری تبریز
داوران: یاسر همرنگ، بابک عباسقلی‌زاده، علیرضا طاهرخانی و وحید کیهانی
ناظر: مهرداد ذهبی

* آلومینیوم اراک – قشقایی شیراز
داوران: محمدرضا مهرگان، رحیم شاهین، عباس پورحیدری و حامد سیری
ناظر: بابک وسیله‌بر

* گل‌گهر سیرجان – سرخپوشان پاکدشت
داوران: مهدی مرجانزاده، قهرمان نجفی، براتعلی مولوی و عباس صادقی
ناظر: ایرج نظری

* گل ریحان البرز – ملوان بندرانزلی
داوران: علی ابراهیمی، حسین مرادی، صادق رستمی و یعقوب آشوری
ناظر: سعادت‌الله باغبانی

شنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۵:۳۰

* شاهین شهرداری بوشهر – کارون اروند خرمشهر
داوران: میثم حیدری، سعید زیبا، رحیم حاجیلو و ایمان کهیش
ناظر: حیدر شکور

* شهرداری ماهشهر – خونه‌به‌خونه مازندران
داوران: مهدی سیدعلی، محمدرضا منصوری، محمد عطایی و حامد صادقی‌جو
ناظر: اسماعیل آمری

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *