فوتبال جهان| گتوسو: مربیگری میلان روان مرا خرد کرد/ حیف شد سهمیه نگرفتیم ولی باز هم سال خوبی داشتیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو پس از پیروزی ۳ بر ۲ شب گذشته (یکشنبه) میلان مقابل اسپال درون هفته آخر سری A که با وجود آن روسونری از کسب سهمیه لیگ قهرمانان باز ماند و پنجم شد، به شبکه DAZN گفت: از تیمم تشکر می‌کنم. به آخر رساندن لیگ با ۶۸ امتیاز ازبرای من افتخار دارد اگرچه حیف شد که ما نتوانستیم سهمیه لیگ قهرمانان را بگیریم. از آنجایی که عملکرد یک مربی باید توسط باشگاه و کارشناسان ارزیابی شود، من هم باید با مقامات باشگاه ملاقات کنم. می‌خواهم از زبان خودشان بشنوم که درمورد کار من چه فکر می‌کنند. ما درون طول فصل مرتکب اشتباهاتی شدیم و از الان به پس، باید تا جایی که می‌توانیم تعداد آنها را کاهش دهیم. من ولی باور دارم که امسال ازبرای ما سالی مثبت بود. بزرگترین حسرتم بابت این هست که نتوانستیم درون سه چهار ماه گذشته به کارمان ثبات بدهیم. ما از مقاطع بد فراوانی گذر کردیم.

 

گتوسو ادامه داد: با بعضی از مردم که می‌گویند بازیکنان میلان بازیکنان پخته هستند موافق نیستم. بسیار از بازیکنان من خیلی پایین‌تر از سقف توانایی‌های خود گیم کرده‌اند ولی ما هم اکنون هم یک تیم باکیفیت و دارای پتانسیل هستیم. نمی‌دانم که آیا فصل آینده می‌توانیم بیشتر از ۶۸ امتیازی که درون این فصل گرفتیم کسب کنیم یا نه چون این کار بسیار سختی خواهد بود. من احساس می‌کنم که به سبب سابقه طولانی‌ام درون میلان شاید بیشتر از آن چیزی که می‌بایست ازبرای هدایت این تیم تحت فشار قرار گرفتم. درون ۱۸ ماه گذشته به ندرت خواب به چشمان من آمده هست و از نظر روانی خرد شده‌ام. این‌ها هم مسائلی هستند که ازبرای آینده‌ام باید درون نظر داشته باشم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *