فوتبال جهان| رونالدو تا آخر قراردادش درون یوونتوس نمی‌ماند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، حذف یوونتوس درون مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط آژاکس می‌تواند عواقب فراتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد به همراه داشته باشد.

طبق گفته امروز (پنجشنبه) نشریه رپوبلیکای ایتالیا، حذف یوونتوس درون نتیجه گیم ضعیفی که این تیم درون دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا درون خانه مقابل آژاکس ارائه کرد، کریستیانو رونالدو را از ماندن درون این تیم تا آخر قراردادش به این معنی تا سال ۲۰۲۲ منصرف کره هست. این نشریه نوشته که فصل آینده آخرین فصل بازیگری کریستیانو رونالدو درون ایتالیا خواهد بود. رپوبلیکا درون ادامه مدعی شده که رونالدو از یوونتوسی‌ها درخواست کرده که درون پنجره نقل و انتقالات تابستانی تیم را تقویت کنند تا فصل آینده به سرنوشتی که درون این فصل داشتند دچار نشوند.

 

درون همین حال نشریه معتبر گاتزتادلواسپورت درون گزارشی ادعای رپوبلیکا را تأیید کرده و نوشته که نارضایتی رونالدو از حذف زودهنگام یوونتوس بسیار زیاد هست و وی خواهان تقویت تیم ازبرای فصل آینده شده و درون صورت عدم تغییر اوضاع احتمال دارد که از بیانکونری جدا شود.

درون این فصل رونالدو درون سری A، نوزده گل ازبرای یوونتوس زده که وی را به برترین گل این تیم درون لیگ تبدیل کرده هست. وی درون لیگ قهرمانان هم ۶ گل ازبرای یوونتوس زد که ۵ تای آن درون مراحل حذفی بوده هست. درون واقع این ۵ گل، تمام گل‌هایی بوده که یووه درون مرحله حذفی لیگ قهرمانان فصل جاری زده هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *