فوتبال جهان| رانیری: گریه نمی‌کردم؛ باران چشمانم را خیس کرده بود!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، دومین دوره مربیگری کلودیو رانیری درون رم با پیروزی ۲ بر یک مردان وی مقابل پارما به آخر رسید. رم با وجود این پیروزی از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازماند و فصل آینده همچون میلان و لاتزیو باید به لیگ اروپا برود.

این آخرین گیم رانیری و کاپیتان دانیله دروسی درون رم بود و به همین دلیل مسابقه سراسر جوی احساسی داشت تا جایی که درون آخر گیم اشک درون چشمان رانیری حلقه زد.

رانیری درون نشست خبری آخر گیم به شیوه‌‌ای طنز‌آمیز به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من امشب لحظاتی احساسی را تجربه کردم ولی خیس شدن چشمانم از گریه نبود، قطرات باران درون چشمانم رفته بود! جدا از شوخی، باید بگویم که امشب ازبرای من شبی احساسی بود به خصوص که زمانی می‌شنیدم که هواداران چگونه ما را تشویق می‌کردند و هم من هم دروسی داریم این تیم را ترک می‌کنیم. این وضعیت خداحافظی کردن را ازبرای ما دشوار‌تر کرده بود.

 

رانیری درمورد آینده‌اش تأکید کرد: هم اکنون نمی‌دانم چه آینده‌ای درون انتظار من هست. احساس می‌کنم یک مربی اروپایی هستم. هر تیمی که به من پروژه‌ای جالب را پیشنهاد کند، به آنجا می‌روم. به جایی می‌روم که به تجربه من احتیاج داشته باشند. می‌خواهم ازبرای سرمربی بعدی رم آرزوی موفقیت کنم. امیدوارم که وی کارش را خوب انجام دهد چون من طرفدار سرسخت رم هستم و مهمترین چیز هم ازبرای من موفقیت این تیم هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *