فوتبال جهان| دروسی: از کسی کینه‌ای ندارم و تصمیم مدیران رم را درک می‌کنم/ دوست دارم مربی شوم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، دانیله دروسی که درون آخر فصل جاری به حضور ۱۸ ساله‌اش درون رم آخر خواهد داد و ملاقات پیش‌روی رم با پارما آخرین گیم‌اش را ازبرای این تیم انجام خواهد داد، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) با حضور درون کنفرانس خبری که به همین قصد تدارک دیده شود بود، درون حالی که احساسی شده بود، گفت: درون ماجراهای ناخوشایندی که درون گذشته من هم درون آن دخیل بودم، ترجیح می‌دادم انتخاب‌های متفاوتی انجام می‌دادم. درصورتیکه چوب جادو داشتم، دوست داشتم چند جام بیشتر درون کلکسیون افتخاراتم قرار می‌دادم ولی هرگز ذهنیتم را نسبت به باشگاه رم تغییر نمی‌دادم و پوشیدن پیراهن این تیم را انتخاب می‌کردم.

وی افزود: هواداران همیشه به من عشق ورزیدند و من هم تلاش کردم جواب لطف و محبت آنها را با انتخاب پیراهن رم نشان دهم. ما یکدیگر را انتخاب کردیم. درون آینده هم از روی سکوها ساندویچ و نوشیدنی به دست، دوستانم درون داخل زمین را تشویق خواهم کرد. من تصمیم مدیران باشگاه رم را درک می‌کنم. من ۳۵ ساله هستم و شناخت خوبی از فوتبال دارم و نمی‌خواستم آرامش تیم را به هم بریزم. خوشحال نیستم ولی از کسی درون باشگاه هم کینه‌ای ندارم و تصمیم باشگاه را درک می‌کنم. از هیئت مدیره باشگاه به خاطر پیشنهادی که به من داشتند، تشکر می‌کنم و ازبرای‌شان احترام زیادی قائل هستم، ولی هم اکنون حس یک فوتبالیست را دارم.

دروسی ۳۵ ساله که از سال ۲۰۰۱ تا کنون درون ۶۱۵ گیم ازبرای جالوروسی به میدان رفته و ۶۳ گل نیز به ثمر رسانده هست، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: من درون اینجا رشد کردم و هواداران به من آموختند که عاشق این تیم باشم. جالا می‌توانم به آنها توصیه کنم که درون کنار تیم محبوب‌‌شان بمانند. آنها هواداران خوبی هستند. دوست دارم مربی شوم و خود را درون حال حاضر مناسب پست مدیر ورزشی تیم نمی‌بینم. باید مطالعه کنم و چیزهایی درون این مسیر یاد بگیرم و باید بگویم سفری طولانی درون پیش دارم.

وی افزود: پس از گیم رم و پارما که آخرین گیم فصل هست، به تعطیلات خواهم رفت و احتیاج به وقت دارم تا درون مورد فوتبال فکر کنم. درون مورد آینده حرفه‌ای‌ام هم باید با خانواده و مدیر برنامه‌هایم صحبت کنم. باید از خدا بابت چنین دوران حرفه‌ای‌ام تشکر کنم چون کاری که می‌خواستم را کردم و ازبرای تیمی گیم گیم کردم که عاشقش هستم. از هم‌تیمی‌ها و رقبایم تشکر می‌کنم که من را سرزنده نگه داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *