فوتبال جهان| خوانفران از تمدید قرارداد با اتلتیکومادرید خودداری کرد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، خوان فران دفاع راست اسپانیایی تیم فوتبال اتلتیکومادرید پیشنهاد این باشگاه را ازبرای تمدید قراردادش رد کرد و به این ترتیب ممکن هست پس از لوکاس هرناندس و دیه‌گو گودین سومین بازیکنی باشد که تابستان امسال از روخی بلانکو جدا می‌شود.

اتلتیکومادرید به هیچ عنوان نمی‌خواست که هسته اصلی خط دفاعی‌اش از هم بپاشد به خصوص پس از جدایی دیه‌گو گودینی که گفته می‌شود قرار هست راهی اینتر شود و لوکاس هرناندس که بایرن مونیخ وی را ازبرای فصل پس خریده هست. اکنون ولی ممکن هست خوانفران هم از اتلتیکومادرید جدا شود و این درون حالیست که درمورد دیگر مدافع این تیم فیلیپه لوئیس هم تردیدهایی وجود دارد.

طبق عنوان مارکا، اتلتیکومادرید به خوانفران ۳۴ ساله پیشنهاد داده که قراردادش را ازبرای یکسال دیگر تمدید کند ولی وی ترجیح می‌دهد که به دوران ۸ ساله حضورش درون پایتخت اسپانیا آخر دهد.

خوانفران با اتلتیکومادرید یک قهرمانی درون لالیگا، دو قهرمانی درون لیگ اروپا، دو قهرمانی درون سوپرجام اروپا، یک قهرمانی درون جام حذفی اسپانیا و یک قهرمانی درون سوپرجام اسپانیا کسب کرد.

با قطعی شدن جدایی خوانفران، سانتیاگو آریاس جای وی را درون سمت راست خط دفاعی پوشش خواهد داد.

خوانفران که سال ۲۰۱۱ به اتلتیکومادرید پیوست و تا آخر ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ با این تیم قرارداد دارد. این بدان معناست که اتلتیکومادرید درون تابستان امسا باید با فروش وی موافقت کند تا از انتقالش به تیمی دیگر درآمد داشته باشد و گرنه درون آخر فصل آینده وی را به عنوان بازیکن آزاد از دست خواهد داد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *