فوتبال جهان| تضمین امنیتی یوفا ازبرای مسافرت هنریک میختاریان به آذربایجان- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی یوفا، این نهاد ارشد فوتبال اروپا اطمینان داد که هنریک میختاریان، هافبک ارمنستانی تیم آرسنال می‌تواند به طور آزادانه وارد آذربایجان شود و هیچ مشکل امنیتی وی را تهدید نخواهد کرد.

گیم فینال لیگ اروپا میان تیم‌های آرسنال و چلسی روز ۲۹ ماه می (۸ خرداد) درون شهر باکو، پایتخت آذربایجان برگزار می شود.

درون گفته اتحادیه فوتبال اروپا پس از منتشر شدن اخباری پیرامون  احتمال عدم همراهی هنریک میختاریان با تیم آرسنال درون مسافرت به باکو به خاطر مشکلات سیاسی کشورهای آذربایجان و ارمنستان آمده هست: «ارسال نامه‌ها به فدراسیون‌های فوتبال، باشگاه‌ها و سفارت‌خانه‌ها با هدف اخذ ویزای بازیکنان شرکت‌کننده درون رقابت‌های تحت کنترل یوفا درون دیگر کشورها یک پروسه استاندارد ازبرای این نهاد هست. به همین خاطر یوفا و آرسنال درخواستی درون این رابطه ارسال کردند و فدراسیون فوتبال آذربایجان تأکید کرد هنریک میختاریان هیچ‌شکل مشکلی ازبرای مسافرت به باکو و اقامت درون این کشور نخواهد داشت. البته تمام تمام جوانب امنیتی نیز درون نظر گرفته می شود».

هنریک میختاریان درون سال ۲۰۱۵ میلادی با تیم بورسیا دورتموند آلمان ازبرای گیم برابر تیم گابالای آذربایجان به این کشور مسافرت نکرد. وی درون مرحله گروهی فصل گذشته لیگ اروپا نیز درون گیم آرسنال برابر تیم قره‌باغ آذربایجان غایب بود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *