فوتبال جهان| اسپالتی: آینده‌ام درون اینتر؟ آنیلی هم می‌گفت آلگری را برکنار نمی‌کند!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی پس از آخرین گیم اینتر درون فصل ۱۹-۲۰۱۸ سری A که شب گذشته (یکشنبه) مقابل امپولی برگزار شد و با پیروزی ۲ بر یک نزاتزوری خاتمه یافت، به اخباری که اخیراً درمورد ورود آنتونیو کونته به عنوان جانشین وی درون کادر فنی این تیم منتشر شده هست، واکنش خونسردانه‌ای نشان داد.

پیروزی مقابل امپولی مقام چهارمی اینتر را تثبیت کرد تا این تیم پس از یوونتوس، ناپولی و آتالانتا آخرین سهمیه‌دار ایتالیا درون لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده باشد. با این حال همچنان گفته می‌شود که این آخرین گیم اسپالتی روی نیمکت آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان هست و خودش هم به این موضوع اذعان داشت.

اسپالتی نشست خبری‌اش را با صحبت درمورد گیم شروع کرد و گفت: من غافلگیر نشدم. ما گیم خوبی داشتیم. با کلی تنش و فشار روانی وارد این گیم شدیم. این استادیوم به دیدن برد عادت دارد و همه چیز را به خاطرات گذشته ربط می‌دهد ولی امشب ما باید فشار گیم را تحمل و با جان و دل گیم می‌‌کردیم. ازبرای امپولی بابت سقوطش به دسته پایین متأسفم چون من درون این تیم دوستان و آشنایانی دارم. قطعاً حق آنها بود که درون سری A بمانند ولی ما هم حق‌مان بود که به لیگ قهرمانان برویم. زمانی که تصمیماتی گرفته می‌شوند، هر کسی به شیوه خودش به آنها واکنش نشان می‌دهد. مشکل زمانی بروز پیدا می‌کنند که شما خودتان بخواهید کارتان را دشوار کنید نه اینکه با یک کار دشوار مواجه شوید.

 

اسپالتی افزود: من نمی‌دانم که آیا این آخرین فصل مربیگری‌ام درون اینتر هست یا نه. زمانی یوونتوس (درون یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا) به آژاکس باخت، می‌گفتند که کونته سرمربی یوونتوس می‌شود. با این حال آنیلی روز پس از آن گیم درون یک کنفرانس خبری گفت که دست به هیچ چیز نمی‌زند و آلگری می‌ماند ولی پس وی تصمیم به تغییر گرفت. به نظر من شما می‌توانید از چنین رفتارهایی درس بگیرید. من ولی نقشی فوق‌العاده دارم و می‌خواهم درون آن نقش به کارم ادامه دهم و الان هم دارم به شیوه‌ای رفتار می‌کنم که می‌خواهم. من خونسردم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *