دبیر: به خاطر یک شکایت که نمی‌دانستم چیست، احراز صلاحیتم طول کشید/ حضور خادم، جدیدی و حیدری بلامانع هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، علیرضا دبیر درمورد انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: از مهر ماه گذشته که رسول خادم استعفا داد، کشتی حال و هوای خوبی نداشت و دو سرپرست عوض شد و چالش‌هایی هم وجود داشت. با این وجود مجمع خوب برگزار و آرامش خوبی برقرار شد.

وی درون خصوص اینکه صلاحیت امیررضا خادم و عباس جدیدی تایید نشد و صلاحیت خودش درون آخرین روزها مورد تایید قرار گرفت، گفت: من با جدیدی چند دفعه صحبت می‌کنیم. باید اشاره کنم که باید خوب رو ببری و اول بشوی، نه اینکه با قرعه استراحت بالا بروی. باید این فرصت ازبرای همه ایجاد می‌شد که شرکت کنند و قشنگ‌تر بود. من هم دوست داشتم آنها درون انتخابات هم باشند. درمورد رد صلاحیت آنها نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد، مثلا درون مورد من یک شکایتی صورت گرفته بود که نه احضار شده بودم و نه چیز دیگری، به همین دلیل صلاحیت من تایید نشده بود. اصلاً من نمی‌دانستم شکایت شده هست. شکایتی که شده بود، از یک موسسه بود که من یک عضو از هیئت مدیره آنجا بودم. به هر حال دوستانی که صلاحیت‌ها را تایید می‌کنند، خدا را درون نظر می‌گیرند و من اعتقاد دارم افراد همه وسیله هستند و همه چیز دست خدا هست.

وی ادامه داد: به هر حال هر کدام از اعضای مجمع یکسری معیارها درون ذهن داشتند و براساس آن شاخصه‌ها به کاندیدای خود رای دادند. البته دو، سه هیئت بی‌معرفتی کردند. زمانی به یک نفر «یا علی» می‌گویید، باید تا آخر پای آن فرد باشد. درون واقع زمانی قول داده می‌شود، باید تا آخر پای حرف‌شان بایستند، نه اینکه با نظر فلان استاندار رأی‌شان تغییر کند.

وی که میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود، با اشاره به اینکه جنس رأی‌های خودش و حمید بنی‌تمیم از جنس دوست داشتن کشتی بوده هست، درمورد کادر فنی تیم‌های ملی آزاد و فرنگی گفت: به هر حال باید تصمیم‌گیری جمعی شود. محمد بنا و غلامرضا محمدی داشته‌های کشتی هستند و ازبرای‌شان خرج شده و باید این فرصت به آنها داده شود. درصورتیکه قرار هست محسن کاوه یا شخص دیگری سرمربی تیم ملی شود باید کمیته فنی تصمیم بگیرد. با این حال تا مسابقات جهانی محمد بنا و غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی به کار خود ادامه خواهند داد.

رئیس فدراسیون کشتی درمورد غیبت محمد بنا درون مجمع انتخاباتی عنوان کرد: وی شخصاً تمایلی نداشت که درون انتخابات حضور داشته باشد.

دبیر تصریح کرد: درون هر چیزی که کلاه سرم برود، درون کشتی کلاه سرم نمی‌رود. همه تلاش می‌کنند و من هم هر کاری که بتوانم، انجام می‌دهم تا کشتی به موفقیت برسد، ولی باید بگویم که دو، سه سال وقت احتیاج هست تا کشتی ایران بالا بیاید و نتیجه‌اش را ببیند.

وی درون آخر گفت: خواهشی که از رسول خادم، امیررضا خادم، عباس تازه و علیرضا حیدری دارم، این هست که کشتی خانه آنهاست و این آغوش کشتی ازبرای‌شان باز هست. من دست همه بزرگان را می‌بوسم. حق رسول هست که درون کشتی باشد. درون واقع درصورتیکه اینها نباشند، چه کسی باید درون کشتی حضور داشته باشد. از نظر من حضور آنها درون کشتی بلامانع هست، مگر آنکه خودشان نخواهند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *