جلالی: از گیم تیم ملی مقابل کره‌جنوبی لذت بردم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

مجید جلالی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون مورد تساوی یک بر یک ایران و کره جنوبی درون دیداری دوستانه درون سئول، اظهار داشت: از گیم تیم ملی واقعا لذت بردم به چه دلیل که بازیکنان نمایش خوبی داشتند. ما درون مرحله انتقال هستیم و پس از ۸ سال کار کردن با یک مربی، تفکرات جدیدی درون تیم ملی حاکم شده که نشان از علایق سرمربی تازه به تغییر مدل گیم تیم دارد. درون مورد نتیجه نهایی ولی باید صبر کرد و قطعا تیم ملی احتیاج به گیم‌های تدارکاتی بیشتری دارد تا کادر تازه بهتر بتواند از توانایی و داشته‌های خود آگاهی پیدا کند.

وی درون جواب به این سوال که آیا تفکر ویلموتس برخلاف کارلوس کی‌روش تهاجمی هست یا نه، عنوان کرد: چیزی که من دیدم علایق سرمربی به تغییر روش گیم تیم ملی هست که البته الان سریع هست درخصوص آن اظهارنظر کنیم و درون آینده خیلی بهتر می‌شود درمورد این تغییر حرف زد.

کارشناس فوتبال ایران درون خصوص این موضوع که شاید بهتر باشد بعضی از بازیکنان پا به سن گذاشته تیم ملی از این تیم خداحافظی کنند تا جا ازبرای بازیکنان جوانتر باز شود؛ یادآور شد: کاری که سرمربی تیم ملی درون حال انجام آن هست شناخت بهتر تیمش و توانایی بازیکنانی هست که درون اختیار دارد. وی بازیکنانی که درون اختیارش بود را درون دو گیم دید و الان بهتر می‌تواند درون مورد آنها تحلیل داشته باشد. باید به ویلموتس وقت داد تا برنامه‌هایش را پیش ببرد و قطعا وی درون پی تیمی هست که به بهترین شکل تفکراتش را پیاده کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *