تاج به ملاقات صالحی امیری رفت/ انتخاب مجیدی به ستاد عالی مسابقات المپیک کشیده شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال ازبرای انتخاب سرمربی تیم امید، به جمع‌بندی رسیده و فرهاد مجیدی را به‌عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرده هست. اگرچه فدراسیون به‌صورت رسمی این خبر را عنوان نکرده، ولی توافقات نهایی با مجیدی صورت گرفته و منتشر شدن خبر سرمربی‌گری مجیدی درون تیم امید کافی بود که کمیته ملی المپیک مخالفت خود را با این موضوع عنوان و عنوان کند که این انتخاب را به‌رسمیت نمی‌شناسد.

پس از این موضوع مهدی تاج امروز به ملاقات رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رفت. تاج درون این ملاقات توضیحاتی درمورد مسیر انتخاب مجیدی ارائه کرد. صالحی امیری ولی تأکید داشت که نه کمیته ملی المپیک و نه وزارت ورزش درون جریان انتخاب مجیدی نبودند و بهتر بود آن‌ها را نیز درون جریان این انتخاب قرار می‌دادند. تاج با عنوان این‌که هم اکنون قراردادی امضا نشده توضیحاتی درمورد این انتخاب ارائه کرد، درون آخر جمع‌بندی جلسه امروز این‌شکل بود که مهدی تاج اوایل هفته آینده درون جلسه ستاد عالی مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو که وزیر ورزش نیز درون آن هست، حضور یافته و گزارشی کامل درون این باره ارائه و دلایلش را ازبرای انتخاب مجیدی عنوان کند.

باید دید درون این جلسه چه اتفاقاتی رخ می‌دهد، ولی به‌نظر نمی‌رسد موضوع حضور مجیدی درون تیم امید منتفی شود، هرچند امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *