برانکو: مطمئنم باشگاه پرسپولیس طلبم را می‌دهد ولی درون این تابستان ایران را ترک می‌کنم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ که پس از بازگشت به کشورش، کرواسی درون واراژدین به استراحت می‌پردازد درون گفت‌وگویی عنوان کرده هست که درون تابستان امسال پرسپولیس را ترک خواهد کرد.

سرمربی اهل کرواسی پرسپولیس پس از هت تریک قهرمانی درون لیگ برتر و دبل قهرمانی درون این فصل از رقابت‌های فوتبال ایران درون گفت‌وگو با سایت «اسپورت نت» کرواسی درمورد وضعیت همکاری‌اش با باشگاه پرسپولیس گفت: ما یک فصل بزرگ را پشت سر گذاشتیم که قهرمانی درون لیگ برتر، جام حذفی، سوپرجام و حضور درون فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کردیم. درون چهار سال حضورم درون پرسپولیس، سه دفعه قهرمان ایران شدیم و یک دفعه هم تنها با تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم. افتخار می‌کنم که این دوران را درون تهران پشت سر گذاشتم.

برانکو همچنین با اشاره به مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: می‌دانم که مشکلات مالی وجود دارد و همین مسئله کار ما را دشوار کرده بود. به‌عنوان یک مربی هم متوجه می‌شوم بازیکنانم درون چه شرایطی قرار دارند. مطمئنم که پرسپولیس تمام بدهی خود را پرداخت خواهد کرد و مطالبات من را خواهند داد. با این حال، درون تابستان امسال از ایران خارج خواهم شد و طبیعی هست از نقاط مختلف جهان پیشنهاد داشته باشم، چون یک مربی هستم، ولی تنها یک سؤال وجود دارد، کجا؟

به گفته تسنیم، صحبت‌های برانکو مبنی بر ترک ایران درون این تابستان درون حالی انجام شده که باشگاه پرسپولیس بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) عنوان کرد با این مربی کروات ازبرای فصل آینده به توافق رسیده هست. هرچند ممکن هست صحبت‌های سرمربی کروات پرسپولیسی‌ها با رسانه کشورش پیش از توافق با پرسپولیس بوده باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *