برانکو: درون قهرمانی‌های پرسپولیس بازیکنان نقش داشتند و سزاوارتر بودند نه من/ تا آخر فصل کار ما خیلی دشوار هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ درون حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) پرسپولیس درون مورد پیروزی تیمش مقابل سایپا گفت: خیلی خوشحالم بابت این برد. نتایج ازبرای ما یک مقدار خوب شد و به دردمان خورد. درون گیم حساسی که داشتیم، خوب گیم کردیم و سه امتیاز را گرفتیم، ولی هم اکنون دور هستیم از اینکه از قهرمانی‌مان مطمئن باشیم، چون پنج گیم مانده و ۱۵ امتیاز هست که هر گیم ازبرای ما دشوار و نامعلوم هست، به این دلیل که همه دوست دارند قهرمان کشور را پایین بکشند. دیدید که ذوب‌آهن مقابل پیکان بدون پنج شش بازیکن خود گیم کرد.

هواداران ما را به سمت پیروزی روانه کردند
وی افزود: از دربی به پس گفتم باید همه‌ی گیم‌ها را ببریم. بچه‌های ما هم عالی بودند و درون گیم با سایپا نیز خوب بودند، ولی به جای اینکه گل‌های بیشتری بزنیم و با خیال راحت پیروز شویم، این کار را انجام ندادیم، ولی درون آخر پیروزی ما مسجل شد. البته باید از هواداران هم تشکر کنم که به خوبی ما را حمایت کردند و به طور کلی آنها ما را به سمت پیروزی روانه کردند که یک دفعه دیگر باید از آنها تشکر کنم.

از زمانی به پرسپولیس آمدم ذوب‌آهن را درون اصفهان نبرده‌ایم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد ملاقات دشوار تیمش با ذوب‌آهن درون اصفهان اظهار داشت: از زمانی من آمدم، ذوب‌آهن را درون اصفهان شکست نداده‌ایم. آنها خیلی خوب کار می‌کنند و نتایج‌شان درون نیم‌فصل دوم کیفیت‌شان را نشان می‌دهد، هم نتایجی که درون لیگ گرفته‌اند و هم نتایجی که درون لیگ قهرمانان کسب کردند. قطعاً گیم سختی با آنها خواهیم داشت.

تا آخر فصل کار ما خیلی دشوار هست
برانکو درون واکنش به این مسئله که فاصله تیمش درون جدول با رقبا فاصله خوبی هست، ولی برنامه گیم‌ها دشوار هست و علیه پرسپولیس، گفت: تا آخر فصل کار ما خیلی دشوار خواهد بود. همین هفته گیم خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن داریم و پس از آن گیم‌های خانگی با ماشین‌سازی و همین‌طور سپاهان، الان گیم با تراکتورسازی به جای خود.

بازیکنانم می‌دوند و می‌جنگند ولی مشکل دارند
وی درون مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس درون شرایط حساس موجود خاطرنشان کرد: این مشکل همه‌ی ماست. حتی بازیکنان هم مشکل دارند و درون حالی که خوب گیم می‌کنند، می‌دوند و می‌جنگند، ولی مشکل دارند. امیدوارم مشکل مالی باشگاه حل شود و اعضای هیئت مدیره تازه بتوانند مسیر حلی ازبرای حل این مشکل داشته باشند.

تنها ۳ نفر از اعضای هیئت مدیره باشگاه را می‌شناسم
برانکو درون واکنش به این مسئله که بعضی بازیکنان پرسپولیس گفته‌اند اعضای تازه هیئت مدیره باشگاه را نمی‌شناسند و بهتر هست آنها تصویر خود را ازبرای بازیکنان بفرستند تا شناسایی شوند، اظهار داشت: احتمالاً کادر مدیریتی تازه هستند و بازیکنان آنها را نمی‌شناسند. به جز آقای عرب و آقای کاشانی شاید آنها کسی را نمی‌شناسند. من هم تنها این دو و آقای نبی را می‌شناسم.

ازبرای عشق بازیکنان به هواداران هیچ رقمی نمی‌توان پرداخت کرد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درون واکنش به اینکه به نظر می‌رسد باشگاه استقلال مشکلات مالی کمتری دارد و پرداختی‌های آنها به موقع صورت گرفته هست، گفت: متأسفانه از این لحاظ آنها بالاتر از ما هستند. استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و پدیده شرایط‌شان از این لحاظ خوب هست. من هم شنیده‌ام که پول آنها به موقع پرداخت می‌شود و مشکلی ندارند، ولی بازیکنان من عشق خودشان را به هواداران نشان داده‌اند و ازبرای این عشق هیچ رقمی نمی‌شود پرداخت کرد.

درون قهرمانی‌های پرسپولیس بازیکنان نقش داشتند و سزاوارتر بودند نه من
برانکو درون واکنش به این مسئله که پس از صحبت‌های وی درون خصوص قراردادش با پرسپولیس جعفر کاشانی مصاحبه‌ای کرده و گفته هست قهرمانی‌های این تیم ارتباطی با برانکو نداشته و حاصل کار مدیریتی بوده هست و اینکه چنین اختلافاتی ازبرای هواداران نگران‌کننده هست، اظهار داشت: بله، من نقشی نداشتم. بازیکنان نقش داشتند و آنها سزاوارتر بودند. بازیکنان درون کنار هواداران بیشترین نقش را داشتند. آقای کاشانی یکی از بازیکنان قدیمی ایران هست که تجربه دارد. به آقایان طاهری و گرشاسبی هم کمک زیادی کرده و به آقای عرب هم می‌تواند کمک زیادی کند. طبیعی هست که وی می‌تواند اظهارنظر کند و فرقی ندارد وی من را دوست داشته باشد یا نه، ولی باید ازبرای خاطر خدماتی که وی به فوتبال ایران و پرسپولیس کرده ارزش قائل شویم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *