انتخابی یورو ۲۰۲۰|برتری دشوار ایتالیا درون شب آتش‌گیم آلمان/ ۳ امتیاز آسان قهرمان جهان درون زمین آندورا- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، شب پایانی از دور چهارم مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با پیروزی تیم‌های ایتالیا، آلمان و فرانسه به آخر رسید.

درون مهمترین گیم از گروه  دهم، ایتالیا درون خانه به سختی ۲ بر یک از سد بوسنی گذشت. ابتدا ژکو درون دقیقه ۳۳ میهمان را پیروز به رختکن برد، ولی ایتالیا درون نیمه دوم با گل‌های اینسینیه درون دقیقه ۴۹ و وراتی درون دقیقه ۸۶ نتیجه را عوض کرد و به سختی پیروز شد. درون این گروه ارمنستان ۳ بر ۲  درون زمین یونان به برتری رسید و فنلاند ۲ بر صفر از سد لیختن اشتاین گذشت. ایتالیا با چهار پیروزی از چهار گیم صدرنشین مطلق گروه دهم هست.

براساس این گفته درون گروه سوم، آلمان درون شبی که یواخیم لو، سرمربی‌اش را به دلیل کسالت روی نیمکت نداشت، آتش‌گیم به مسیر انداخت و ۸ بر صفر میهمانش، استونی را خرد کرد. رویس درون دقایق ۱۰ و ۳۷، گنابری درون دقایق ۱۷ و ۶۳، گورتزکا درون دقیقه ۲۰، گوندوگان درون دقیقه ۲۵ (از روی نقطه پنالتی)، ورنر درون دقیقه ۷۹ و سانه درون دقیقه ۸۸ ازبرای قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ گل زدند. درون همین گروه، ایرلند شمالی یک بر صفر بلاروس را برد. درون جدول گروه سوم ایرلند شمالی و آلمان ۱۲ امتیازی درون صدر هستند.

سه‌شنبه همچنین درون گروه هشتم، فرانسه به راحتی درون زمین آندورا ۴ بر صفر پیروز شد. امباپه درون دقیقه ۱۱، بن‌یدر درون دقیقه ۳۰، تووین درون دقیقه ۴۶ و زوما درون دقیقه ۶۰ ازبرای مدافع عنوان قهرمانی جهان گل زدند. فرانسه و ترکیه با ۹ امتیاز پیشتازهای این گروه هستند. درون همین گروه، ایسلند درون خانه‌اش مقابل ترکیه به برتری ۲ بر یک رسید و آلبانی یک بر صفر از سد مولداوی گذشت.

این نتایج درون حالی رقم خورد که درون گروه نهم، قزاقستان ۴ بر صفر سن‌مارینو را برد، بلژیک با سه گل از سد اسکاتلند گذشت و روسیه یک بر صفر قبرس را برد. درون جدول این گروه بلژیک ۱۲ امتیازی مقتدرانه پیشتاز هست.

درون گروه پنجم هم اسلواکی درون زمین جمهوری آذربایجان به برتری ۵ بر یک رسید و مجارستان یک بر صفر ولز را برد. درون جدول این گروه اسلواکی ۹ امتیازی صدرنشین هست.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *